Bun venit! Intra Inregistreaza-te

cautare avansata

Re: Despre I Ching

30 noiembrie, 2008 06:03
Eu sint moderatorul acestui forum si am "sarcina" sa luminez lumea daca pot. Nu e vorba sa te analizam pe tine ci materiaslele tale cu trimitere la ideile pe care le-ai ridicat. Si eu sper sa vina mai multa lume si sa scrie cit mai mult pentru ca asa ne imbogatim cu totii avind acces la informatii cit mai diverse si din surse diverse!


Mariana LinDA a scris:
> Bine, eu speram la un SCHIMB
> postand pe acest forum, adica sa dobandesc ceva
> punand ceva si eu
> dar vad ca sunt eu cea analizata, piana la urma
>
> este ok,
> de fapt rolurile se schimba mereu
> o sa postez un caz al meu personal

--
There's no greater monster that reason!
Subiect Autor Vizualizari Postat

Terapia de tip jungian

Ioan Ionut 7743 11 noiembrie, 2008 03:26

Re: Terapia de tip jungian

Mariana LinDA 4364 18 noiembrie, 2008 12:28

Re: Despre I Ching

moderator 4919 18 noiembrie, 2008 12:45

Re: Despre I Ching

Mariana LinDA 4448 30 noiembrie, 2008 03:26

Re: Despre I Ching

Ioan Ionut 4422 30 noiembrie, 2008 03:41

Re: Despre I Ching

Mariana LinDA 4482 30 noiembrie, 2008 05:44

Re: Despre I Ching

Ioan Ionut 4424 30 noiembrie, 2008 06:03

Re: Despre I Ching

Mariana LinDA 4374 30 noiembrie, 2008 06:47

Re: Despre I Ching

Ioan Ionut 4350 30 noiembrie, 2008 09:11

VULPEA

Mariana LinDA 4668 02 decembrie, 2008 12:51

Re: VULPEA

Ioan Ionut 4798 02 decembrie, 2008 02:00



Regretam dar numai utilizatorii inregistrati pot posta in acest forum.

Click aici ca sa intri